Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych Biegach Przełajowych

25 września 2017 r. w Konopnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.

W czterech kategoriach wiekowych wystartowało prawie 600 uczniów z 19 szkół podstawowych powiatu wieluńskiego, pięć pierwszych osób w każdej kategorii uzyskało awans do finału wojewódzkiego. Bardzo dobrze spisali się w zawodach nasi uczniowie zajmując wysokie miejsca: w kategorii dziewcząt młodszych (na 131 startujących) II miejsce zajęła Małgosia Wojtyra, a III Karolina Gajda, w kategorii chłopców młodszych III miejsce zajął Oskar Zygmunt ( na 158 uczestników), w kategorii chłopców starszych II miejsce zajął Bartosz Kalisiewicz (na 150 zawodników) - cała czwórka w czwartek 28 września pobiegnie w finale województwa łódzkiego w Uniejowie; w kategorii dziewcząt starszych najlepsze - IX miejsce (na 126 startujących) , jednak nie premiowane awansem, zajęła Marianna Kuźnik. Wszystkim naszym uczniom gratulujemy osiągniętych wyników, a najlepszym życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich.