Konsultacje SOS W Wieluniu

17.10.2017 r. na hali miejskiej w Wieluniu, w obecności koordynatora wojewódzkiego - Zdzisława Olejnika, odbyły się konsultacje województwa łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt w ramach programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

W konsultacjach wzięło udział 39 dziewcząt klas VI i VII ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Zduńskiej Woli, Szkoły Podstawowej nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim i Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieluniu. W czasie konsultacji zawodniczki rozegrały mecze kontrolne; dziewczęta klas VI w kategorii "czwórek" na boiskach 7m x 7m, a dziewczęta klas VII szóstkami na duże boiska 9m x x 9m W oparciu o wyniki testów sprawnościowych określających potencjał uczestniczek konsultacji oraz obserwacji poziomu ich wyszkolenia technicznego zostaną wybrane Kadry Wojewódzkie w kategorii klas VI i VII na Regionalny Turniej Talentów S.O.S. im. Wiesława Gawłowskiego, który odbędzie się w listopadzie 2017 r. w Krakowie. W konsultacjach uczestniczyły zawodniczki naszej szkoły: - klasy VI - Ola Mielczarek, Ola Kokocińska, Karolina Gajda, Joanna Siwak, Oliwia Smolnik, Dobrochna Kaczmarska i Ola Mielczarek; trener - Katarzyna Pałyga - klasy VII - Zuzia Dors, Julia Dawid, Kinga Krawczyk, Sara Sielska, Dominika Idasiak, Ania Wawrzyniak i Paulina Szuster; trener - Leszek Pałyga.